Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Aká bude cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchlekvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy v niektorých prípadoch pohybovať v desiatkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, existuje hneď niekoľko spôsobov, pomocou ktorých tak môžete urobiť. Presná cena Vám bude poskytnutá v čo najkratšom možnom čase.

Zavolajte nám

Najrýchlejší spôsob, pomocou ktorého môžete zistiť cenu opravy je zavolať na telefónne číslo uvedené nižšie. Dovoláte sa priamo na našu prevádzku a servisný technik Vám poradí s Vašim problémom, prípadne navrhne riešenie a oboznámi Vás s možnosťami opravy a postupom. Na telefóne sme dostupní v pracovné dni od 8:00 do 17:00.

Využite Live Chat

Počas pracovných dní sme k dispozícií aj na live chate, ktorý nájdete v pravej dolnej časti stránky alebo po kliknutí na tlačidlo nižšie. Môžete komunikovať priamo s technikom, ktorý Vám rád poradí a pomôže. Taktiež Vám v priebehu niekoľkých minút upresní cenu opravy Vášho zariadenia.

Kontaktný formulár

Po kliknutí na tlačidlo nižšie sa Vám zobrazí formulár, v ktorom vyplníte detailné informácie a obratom sa Vám ozveme s možnosťami opravy a cenovou ponukou.

Navštívte nás osobne

Nie je nad osobné stretnutie. Aj keď vieme takmer všetko vyriešiť cez telefón, ak prídete osobne so svojim poškodeným zariadením, vieme takmer okamžite identifikovať závadu a oboznámiť Vás s možnosťami opravy. Samozrejme Vám poradíme vo všetkom, čo Vás bude zaujímať. Tešíme sa na Vás!

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach

Žiadosť o cenu opravy