Servis Caterpillar

Spoločnosť Caterpillar je najväčším výrobcom banských a stavebných strojov. Nezaostáva ani vo výrobe dieslových a plynových motorov, či plynových a dieslových turbín. Prvý mobil Caterpillar bol predstavený v roku 2013. Spoločnosť sa rozhodla pretaviť svoje skúsenosti vo výrobe strojov do mobilných zariadení a vytvoriť “nerozbitný” smartfón. Jeho vlastnosti sú naozaj špecifické. Disponuje gorilla displejom, dlhou životnosťou baterky, odolnosťou voči pádom či abnormálnym prírodným podmienkam.

Ak sa však stane, že sa Vám Váš nerozbitný kamarát predsa len poškodí, zastavte sa u nás. Postaráme sa o špičkový servis CAT smartónov. Oprava Caterpillaru môže byť vykonaná aj na počkanie a bez zbytočných komplikácií!

Postaráme sa o výmenu LCD displeja, opravu nabíjacieho portu či o servis pri poškodení tekutinou. Aj vodeodolné zariadenie sa môže poškodiť. Ak budete potrebovať pomoc s opravou reproduktora či mikrofónu, neváhajte sa aj v tomto prípade obrátiť na nás!

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Oprava displeja Caterpillar

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Servis Caterpillar sa u nás oplatí!

 • Väčšina opráv je vykonávaná na počkanie
 • Náhradné diely najvyššej kvality
 • Nezáväzná cenová ponuka
 • Servis je so zárukou
 • Odborný prístup

Hodnotenia našich zákazníkov

  review rating 5  Najlepšia skúsenosť s výmenou displeja! Oprava prebehla rýchlo, spoľahlivo, maximálna spokojnosť! Ďakujem!

  thumb Jana Fireková
  2/06/2020

  review rating 5  Maximálna spokojnosť s rýchlou výmenou rozbitého displeja. ???

  thumb Adriána Krkošková
  1/30/2020

Upozornenie

Vážení zákazníci, vzhľadom na vyhlásený núdzový stav a prijaté opatrenia bude naša prevádzka zatvorená do odvolania. O opätovnom otvorení Vás budeme informovať. Nezabudnite dodržiavať pokyny, noste rúška a pokiaľ je to možné ostaňte doma. Zvládneme to!

Oprava poštou

Keďže sa zatiaľ nemôžeme stretnúť osobne, skúste využiť servis poštou.