Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Servis Caterpillar

Spoločnosť Caterpillar je najväčším výrobcom banských a stavebných strojov. Nezaostáva ani vo výrobe dieslových a plynových motorov, či plynových a dieslových turbín. Prvý mobil Caterpillar bol predstavený v roku 2013. Spoločnosť sa rozhodla pretaviť svoje skúsenosti vo výrobe strojov do mobilných zariadení a vytvoriť “nerozbitný” smartfón. Jeho vlastnosti sú naozaj špecifické. Disponuje gorilla displejom, dlhou životnosťou baterky, odolnosťou voči pádom či abnormálnym prírodným podmienkam.

Ak sa však stane, že sa Vám Váš nerozbitný kamarát predsa len poškodí, zastavte sa u nás. Postaráme sa o špičkový servis CAT smartónov. Oprava Caterpillaru môže byť vykonaná aj na počkanie a bez zbytočných komplikácií!

Postaráme sa o výmenu LCD displeja, opravu nabíjacieho portu či o servis pri poškodení tekutinou. Aj vodeodolné zariadenie sa môže poškodiť. Ak budete potrebovať pomoc s opravou reproduktora či mikrofónu, neváhajte sa aj v tomto prípade obrátiť na nás!

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Oprava displeja Caterpillar

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Servis Caterpillar sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou