Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Servis Lenovo

Lenovo patrí medzi kľúčových a skúsených výrobcov mobilných telefónov. Spoločnosť sa už dlhodobo zaoberá výrobou kvalitných zariadení, ktoré spĺňajú priemyselné štandardy. Smartfóny Lenovo boli vždy populárne – disponujú najnovšími technologickými inováciami a prijateľnou cenovkou.

Ak Váš Lenovo smartfón bude potrebovať odborný zásah, neváhajte ho zveriť do rúk našich technikov! Servis Lenovo zariadení je vykonávaný k čo najväčšej spokojnosti každého zákazníka. Oprava mobilu môže byť v niektorých prípadoch vykonaná aj na počkanie!

Kontaktujte nás už dnes! Zariadenie môžete poslať aj poštou, nemusíte chodiť do našej pobočky v Čadci osobne.

Výmena displeja na Lenovo smartfónoch, prečistenie reproduktora či iná komplikácia je vždy jednoducho vyriešená! Oprava Vášho mobilu je vykonávaná výhradne za pomoci kvalitných súčiastok.

V prípade, že hľadáte servis pre iné zariadenie, kliknite TU!

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Oprava displeja Lenovo

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Servis Lenovo sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou