Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Servis LG

“Life´s good” je firemná stratégia spoločnosti LG, ktorá ponúka služby a produkty svojim zákazníkom v elektronickom a chemickom priemysle, ale aj v telekomunikáciách a službách. Ak ste aj Vy majiteľom smartfónu od tretieho najväčšieho výrobcu mobilných telefónov, vedzte, že vyriešime každý Váš problém.

Potrebujete vymeniť displej na Vašom mobilnom zariadení LG? Alebo diagnostikovať problém, ktorý je s Vaším smartfónom? Servis LG v Čadci je cenovo dostupný a promptne vybavený. Neváhajte nám poslať Vaše zariadenie poštou a my opravu vyriešime za Vás.

Oprava LG je realizovaná aj na počkanie. Výmena alebo oprava LCD displeja, servis slúchadla či iné opravy Vám garantujeme so zárukou.

Zverte svoje zariadenie do rúk odborníkom. Tí sa postarajú o opravu Vášho zariadenia LG prenesú akúkoľvek zodpovednosť za zariadenie na seba.

Ak hľadáte servis notebookov, veľmi radi Vám poskytneme aj túto možnosť opravy.

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Oprava displeja LG

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Servis LG sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou