Servis Motorola

Spoločnosť Motorola bola založená v roku 1928 v Amerike, ktorá začala podnikať v telekomunikáciách. Vedeli ste, že veta “Malý krok pre človeka, obrovský krok pre ľudstvo.”, ktorá znela z úst Neila Armstronga, bola vyslovená pomocou rádiového transpondéra, ktorého výrobcom bola práve Motorola? A pamätáte si ešte prvé vyklápacie mobily? Prvá vyklápačka bola vytvorená spoločnosťou Motorola a stála neuveriteľných 1000 dolárov. Aj keď obľúbenosť tejto značky mobilných zariadení postupne klesala, stále sa medzi ľuďmi nájde mnoho majiteľov, ktorí preferujú najmä Motorola smartfóny.

Či už teda surfujete po internete, sledujete trendy na sociálnych sieťach alebo len telefonujete, môžete si byť istý, že máte v rukách jeden z historicky prémiových smartfónov. Čo Vás však zaručene rozladí? Prasknutý displej, problém s batériou alebo iný frustrujúci problém, ktorý neviete presne identifikovať. V takomto prípade navštívte DrPhone v Čadci, kde nájdete rýchle a spoľahlivé služby. Nielenže expresnou opravou ušetríme Váš čas, ale aj Vaše peniaze!

Servis Motorola zariadení je vykonávaná aj na počkanie. Nezabúdajte, že ku nám nemusíte chodiť osobne. Stačí, keď Vaše zariadenie pošlete poštou.

Ak potrebujete zálohovať údaje na Motorole, vymeniť reproduktor alebo nás kontaktovať, aby sme diagnostikovali Váš problém, neváhajte tak urobiť!

Navštívte náš e-shop, kde nájdete príslušenstvo na Vaše Motorola zariadenie.

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Oprava displeja Motorola

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Servis Motorola sa u nás oplatí!

 • Väčšina opráv je vykonávaná na počkanie
 • Náhradné diely najvyššej kvality
 • Nezáväzná cenová ponuka
 • Servis je so zárukou
 • Odborný prístup

Hodnotenia našich zákazníkov

  review rating 5  Najlepšia skúsenosť s výmenou displeja! Oprava prebehla rýchlo, spoľahlivo, maximálna spokojnosť! Ďakujem!

  thumb Jana Fireková
  2/06/2020

  review rating 5  Maximálna spokojnosť s rýchlou výmenou rozbitého displeja. ???

  thumb Adriána Krkošková
  1/30/2020

Upozornenie

Vážení zákazníci, vzhľadom na vyhlásený núdzový stav a prijaté opatrenia bude naša prevádzka zatvorená do odvolania. O opätovnom otvorení Vás budeme informovať. Nezabudnite dodržiavať pokyny, noste rúška a pokiaľ je to možné ostaňte doma. Zvládneme to!

Oprava poštou

Keďže sa zatiaľ nemôžeme stretnúť osobne, skúste využiť servis poštou.