Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Servis Motorola

Spoločnosť Motorola bola založená v roku 1928 v Amerike, ktorá začala podnikať v telekomunikáciách. Vedeli ste, že veta “Malý krok pre človeka, obrovský krok pre ľudstvo.”, ktorá znela z úst Neila Armstronga, bola vyslovená pomocou rádiového transpondéra, ktorého výrobcom bola práve Motorola? A pamätáte si ešte prvé vyklápacie mobily? Prvá vyklápačka bola vytvorená spoločnosťou Motorola a stála neuveriteľných 1000 dolárov. Aj keď obľúbenosť tejto značky mobilných zariadení postupne klesala, stále sa medzi ľuďmi nájde mnoho majiteľov, ktorí preferujú najmä Motorola smartfóny.

Či už teda surfujete po internete, sledujete trendy na sociálnych sieťach alebo len telefonujete, môžete si byť istý, že máte v rukách jeden z historicky prémiových smartfónov. Čo Vás však zaručene rozladí? Prasknutý displej, problém s batériou alebo iný frustrujúci problém, ktorý neviete presne identifikovať. V takomto prípade navštívte DrPhone v Čadci, kde nájdete rýchle a spoľahlivé služby. Nielenže expresnou opravou ušetríme Váš čas, ale aj Vaše peniaze!

Servis Motorola zariadení je vykonávaná aj na počkanie. Nezabúdajte, že ku nám nemusíte chodiť osobne. Stačí, keď Vaše zariadenie pošlete poštou.

Ak potrebujete zálohovať údaje na Motorole, vymeniť reproduktor alebo nás kontaktovať, aby sme diagnostikovali Váš problém, neváhajte tak urobiť!

Navštívte náš e-shop, kde nájdete príslušenstvo na Vaše Motorola zariadenie.

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Oprava displeja Motorola

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Servis Motorola sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou