Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Máme otvorené aj počas lockdownu

Inštalácia OS

Potrebujete preinštalovať Váš operačný systém? Prípadne nainštalovať nový do notebooku bez operačného systému? Ste na správnom mieste. Nainštalujeme Vám operačný systém podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Či už ide o Windows, Mac alebo rôzne distribúcie Linux ako napríklad najpopulárnejšie Ubuntu, Linux Mint a iné.

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Inštalácia Windows

Nainštalujeme Vám operačný systém Windows podľa Vášho výberu. Ide o čistú inštaláciu systému bez licencie. Licenciu budete mať buď na štítku na spodnej časti notebooku alebo bude uložená v BIOS-e, vtedy sa systém aktivuje automaticky sám. V prípade potreby doinštalujeme doplnkový open-source softvér ako napríklad Libre Office, VLC player a iné.

Inštalácia Mac

Potrebujete preinštalovať Váš Macbook alebo iMac? Máte problémy s operačným systémom? Bez problémov ich vyriešime a to aj na počkanie. Zastavte sa u nás a zverte svoje zariadenie odborníkom.

Inštalácia Linux

Ste unavení zo štandardných operačných systémov a chcete vyskúšať niečo nové? Pokiaľ využívate svoj notebook na bežnú kancelársku prácu alebo prehliadanie internetu, rôzne distribúcie Linux dokážu uspokojiť Vaše potreby v plnej miere. Nepotrebujete licenciu, pretože sú voľne šíriteľné a teda zadarmo. Odporúčame zvoliť verziu Ubuntu, ktorá dokáže v mnohých ohľadoch plne nahradiť Váš súčasný operačný systém.

Zálohovanie a obnova dát

Potrebujete pred inštaláciou systému zálohovať Vaše údaje? Dáta presunieme na náš alebo Váš externý disk a po preinštalovaní systému ich uložíme späť na zariadenie. Všetko pri zachovaní maximálnej diskrétnosti, Vaše dáta sú u nás v bezpečí! Ak potrebujete obnoviť stratené alebo poškodené dáta, neváhajte sa na nás obrátiť. Dokážeme Vám pomôcť aj v takom prípade.

 • Samotná inštalácia OS 30€

  Nainštalujeme Vám operačný systém podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Či už ide o Windows, Mac alebo rôzne distribúcie Linux ako napríklad najpopulárnejšie Ubuntu, Linux Mint a iné.

 • Záloha dát do 500GB 25€

  Dátové médium musí byť funkčné. Po odovzdaní dát zákazníkovi ich z našich diskov okamžite vymazávame.

 • Záloha dát nad 500GB 50€

  Dátové médium musí byť funkčné. Po odovzdaní dát zákazníkovi ich z našich diskov okamžite vymazávame.

 • Obnova stratených alebo poškodených dát na vyžiadanie

  Najčastejšie realizujeme obnovu dát z externých diskov, ktoré sa poškodili pri nesprávnom odpájaní z počítača, napríklad ak ešte prebiehal prenos súborov na pozadí. Pri ďalšom pripojení externého disku je používateľ vyzvaný na formátovanie disku alebo sa súbory v zložke vôbec nezobrazia. Dokážeme obnoviť aj dáta, ak spadol Váš operačný systém a nedokážete sa doň dostať.

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Inštalácia OS sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou