Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Inštalácia OS

Potrebujete preinštalovať Váš operačný systém? Prípadne nainštalovať nový do notebooku bez operačného systému? Ste na správnom mieste. Nainštalujeme Vám operačný systém podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Či už ide o Windows, Mac alebo rôzne distribúcie Linux ako napríklad najpopulárnejšie Ubuntu, Linux Mint a iné.

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Inštalácia Windows

Nainštalujeme Vám operačný systém Windows podľa Vášho výberu. Ide o čistú inštaláciu systému bez licencie. Licenciu budete mať buď na štítku na spodnej časti notebooku alebo bude uložená v BIOS-e, vtedy sa systém aktivuje automaticky sám. V prípade potreby doinštalujeme doplnkový open-source softvér ako napríklad Libre Office, VLC player a iné.

Inštalácia Mac

Potrebujete preinštalovať Váš Macbook alebo iMac? Máte problémy s operačným systémom? Bez problémov ich vyriešime a to aj na počkanie. Zastavte sa u nás a zverte svoje zariadenie odborníkom.

Inštalácia Linux

Ste unavení zo štandardných operačných systémov a chcete vyskúšať niečo nové? Pokiaľ využívate svoj notebook na bežnú kancelársku prácu alebo prehliadanie internetu, rôzne distribúcie Linux dokážu uspokojiť Vaše potreby v plnej miere. Nepotrebujete licenciu, pretože sú voľne šíriteľné a teda zadarmo. Odporúčame zvoliť verziu Ubuntu, ktorá dokáže v mnohých ohľadoch plne nahradiť Váš súčasný operačný systém.

Zálohovanie a obnova dát

Potrebujete pred inštaláciou systému zálohovať Vaše údaje? Dáta presunieme na náš alebo Váš externý disk a po preinštalovaní systému ich uložíme späť na zariadenie. Všetko pri zachovaní maximálnej diskrétnosti, Vaše dáta sú u nás v bezpečí! Ak potrebujete obnoviť stratené alebo poškodené dáta, neváhajte sa na nás obrátiť. Dokážeme Vám pomôcť aj v takom prípade.

 • Samotná inštalácia OS 30€

  Nainštalujeme Vám operačný systém podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Či už ide o Windows, Mac alebo rôzne distribúcie Linux ako napríklad najpopulárnejšie Ubuntu, Linux Mint a iné.

 • Záloha dát do 500GB 25€

  Dátové médium musí byť funkčné. Po odovzdaní dát zákazníkovi ich z našich diskov okamžite vymazávame.

 • Záloha dát nad 500GB 50€

  Dátové médium musí byť funkčné. Po odovzdaní dát zákazníkovi ich z našich diskov okamžite vymazávame.

 • Obnova stratených alebo poškodených dát na vyžiadanie

  Najčastejšie realizujeme obnovu dát z externých diskov, ktoré sa poškodili pri nesprávnom odpájaní z počítača, napríklad ak ešte prebiehal prenos súborov na pozadí. Pri ďalšom pripojení externého disku je používateľ vyzvaný na formátovanie disku alebo sa súbory v zložke vôbec nezobrazia. Dokážeme obnoviť aj dáta, ak spadol Váš operačný systém a nedokážete sa doň dostať.

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Inštalácia OS sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou