Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Servis a opravy

Výber zariadenia

Hľadáte prvú pomoc pre Váš mobil, tablet či notebook? Ste tu správne. Poskytujeme expresné opravy a servis Vašich mobilných a iných elektronických zariadení aj na počkanie. Oprava mobilov, tabletov, notebookov a dronov za tie najlepšie ceny.

Pokiaľ máte poškodený alebo rozbitý displej, dotykovú plochu, slabú batériu alebo iný problém, ktorý neviete presne identifikovať, neváhajte nás kontaktovať. Vykonáme rýchlu diagnostiku Vášho zariadenia, prostredníctvom ktorej prídeme na závadu a následne sa ju budeme snažiť odstrániť. Keďže spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, sme k dispozícii nonstop. Kontakt nájdete TU.

V prípade nežiadúceho problému o Vaše peniaze neprídete. Na odvedenú prácu technikov poskytujeme záruku po dobu 3 mesiacov a na náhradný diel záruku 24 mesiacov. Snažíme sa, aby poškodené zariadenia dostali originálneOEM náhradné diely. Precízna oprava mobilov a ostatných zariadení je vykonávaná skúsenými technikmi.

Profesionálny a kvalitný servis zariadení je uskutočňovaný na prevádzke v Čadci. Nemusíte však nikam chodiť. Môžete využiť servis poštou.

Poskytujeme opravy iPhone zariadení, servis Samsung smartfónov, Xiaomi, Huawei a mnoho ďalších.

Servis DrPhone vyrieši takmer akýkoľvek problém. Neváhajte sa na nás obrátiť.