Servis mobilov

Poškodený smartfón? Rozbitý displej, nefunkčné tlačidlá či iná závada, s ktorou si neviete poradiť? Nechajte to na nás! Poskytujeme rýchlu diagnostiku a následný servis mobilných zariadení aj na počkanie. Expresná oprava Vášho mobilného zariadenia je zabezpečená vďaka spoľahlivým a skúseným technikom pracujúcich s moderným servisným zariadením, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s podobnými opravami.

Výmena displeja, housingu, batérie, oprava nabíjania, servis nefunkčného reproduktora alebo výmena prednej či zadnej kamery – a ešte oveľa viac! Ponúkame servis iPhone, servis Samsung, servis Huawei, servis Xiaomi a mnoho ďalších.

V prípade zásahu do Vášho mobilného zariadenia, je predchádzajúca diagnostika úplne zdarma. Akákoľvek oprava Vášho mobilného zariadenia je realizovaná na kamennej prevádzke v Čadci.

DrPhone pre Vás ponúka nízke ceny, oprava mobilu so servisom DrPhone nikdy nebola jednoduchšia!

Ktoré značky opravujeme? Všetky!

OnePlus

BlackBerry

Nenašli ste svoje zariadenie?

Upozornenie

Vážení zákazníci, vzhľadom na vyhlásený núdzový stav a prijaté opatrenia bude naša prevádzka zatvorená do odvolania. O opätovnom otvorení Vás budeme informovať. Nezabudnite dodržiavať pokyny, noste rúška a pokiaľ je to možné ostaňte doma. Zvládneme to!

Oprava poštou

Keďže sa zatiaľ nemôžeme stretnúť osobne, skúste využiť servis poštou.