Expresný servis a opravy v Čadci
info@drphone.sk0940 610 095
Pon - Pia 8:00 - 17:00

Servis Sony

Sony je spoločnosť s dlhou históriou pochádzajúcou z Tokia. Samotný názov je odvodený z dvoch slov, latinského “Sonus” – z anglického slova “sound” – zvuk a zo slovného spojenia “sonny boy”, ktoré označuje mladého človeka s priekopníckym duchom. Keďže aj spoločnosť Sony je a aj bola svojho času veľmi pokroková a so zmyslom pre detail, aj pri opravách týchto mobilných telefónov sa budeme snažiť zanechať gro tohto mobilného zariadenia.

Oprava Sony Xperia je realizovaná aj na počkanie. Výmena displeja, batérie, oprava slúchadla či iné poškodenia na Vašom zariadení sú realizované skúsenými technikmi v Čadci. Pokiaľ nebývate v blízkosti servisného miesta, nezúfajte! Servis mobilov Sony Xperia vieme zabezpečiť aj tak. Stačí, aby ste nám Vaše zariadenie poslali poštou.

Pokračovať v čítaní

Neviete si poradiť?

Pokiaľ máte poškodený alebo rozbitý displej, dotykovú plochu, slabú batériu alebo iný problém, ktorý neviete presne identifikovať, neváhajte nás kontaktovať. Vykonáme rýchlu diagnostiku vášho zariadenia, vďaka ktorej prídeme na závadu a následne sa ju budeme snažiť odstrániť.

Chcem sa opýtať

Čo hovoria naši zákazníci?

Robíme všetko pre to, aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný a s úsmevom na tvári.
Všetky recenzie
magnifiercrossmenuchevron-down