Servis Sony

Sony je spoločnosť s dlhou históriou pochádzajúcou z Tokia. Samotný názov je odvodený z dvoch slov, latinského “Sonus” – z anglického slova “sound” – zvuk a zo slovného spojenia “sonny boy”, ktoré označuje mladého človeka s priekopníckym duchom. Keďže aj spoločnosť Sony je a aj bola svojho času veľmi pokroková a so zmyslom pre detail, aj pri opravách týchto mobilných telefónov sa budeme snažiť zanechať gro tohto mobilného zariadenia.

Oprava Sony Xperia je realizovaná aj na počkanie. Výmena displeja, batérie, oprava slúchadla či iné poškodenia na Vašom zariadení sú realizované skúsenými technikmi v Čadci. Pokiaľ nebývate v blízkosti servisného miesta, nezúfajte! Servis mobilov Sony Xperia vieme zabezpečiť aj tak. Stačí, aby ste nám Vaše zariadenie poslali poštou.

Na servis mobilov značky Sony Vám vieme poskytnúť 3-mesačnú záruku a na náhradný diel24 mesiacov! Svojej práci a technikom veríme.

Ak si nie ste istý, aký je problém s Vaším zariadením, neváhajte nás kontaktovať! Popíšte nám detailne problém s Vaším smartfónom alebo nám napíšte na live chate. Situáciu vyhodnotíme, prípadne Vás požiadame, aby ste zariadenie poslali na diagnostiku. Tá je plne zdarma!

Nezabudnite, že na Sony Xperia si môžete zakúpiť aj príslušenstvo. Navštívte náš e-shop!

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Oprava displeja Sony Xperia

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Servis Sony sa u nás oplatí!

 • Väčšina opráv je vykonávaná na počkanie
 • Náhradné diely najvyššej kvality
 • Nezáväzná cenová ponuka
 • Servis je so zárukou
 • Odborný prístup

Hodnotenia našich zákazníkov

  review rating 5  Najlepšia skúsenosť s výmenou displeja! Oprava prebehla rýchlo, spoľahlivo, maximálna spokojnosť! Ďakujem!

  thumb Jana Fireková
  2/06/2020

  review rating 5  Maximálna spokojnosť s rýchlou výmenou rozbitého displeja. ???

  thumb Adriána Krkošková
  1/30/2020

Upozornenie

Vážení zákazníci, vzhľadom na vyhlásený núdzový stav a prijaté opatrenia bude naša prevádzka zatvorená do odvolania. O opätovnom otvorení Vás budeme informovať. Nezabudnite dodržiavať pokyny, noste rúška a pokiaľ je to možné ostaňte doma. Zvládneme to!

Oprava poštou

Keďže sa zatiaľ nemôžeme stretnúť osobne, skúste využiť servis poštou.