Expresný servis a opravy v Čadci
info@drphone.sk0940 610 095
Pon - Pia 8:00 - 17:00

Údržba herných konzol

Zvýšený hluk či prehrievanie. Všimli ste si aj vy za posledné obdobie zvláštne správanie vašej Playstation či Xbox hernej konzoly? Zrejme predpokladáte, že niektorá z častí už doslúžila a bude potrebné ju vymeniť. Spomaľte a spomeňte si, kedy ste svoju voľnočasovú zábavku naposledy čistili. Herné konzoly vyžadujú špeciálnu starostlivosť – povieme vám prečo.

Pokračovať v čítaní
herne konzoly, xbox, ps4

Prehrievanie konzoly indikuje okamžitú potrebu čistenia

V stave, keď si všimnete prehriatie hernej konzoly, je potrebné urýchlene konať. Po zlyhaní alebo poškodení ventilátora sa síce herná konzola zapne a je možné ju používať, no po určitom čase sa prehreje a v rámci bezpečnosti sa vypne.

Cenník opráv

Uvedené ceny sú vrátane DPH. V niektorých prípadoch môže byť uvedená cena orientačná.

Čistenie a prepastovanie - PlayStation

Zľava -18%

49.00 s DPH

Rozhodli ste sa pre DrPhone?

Čistenie a prepastovanie - Xbox

Zľava -18%

49.00 s DPH

Rozhodli ste sa pre DrPhone?

Diagnostika poruchy

14.90 s DPH

Pri preberaní zariadenia na servis je cena opravy stanovená (pokiaľ to je možné) podľa platného cenníka a to na základe symptómov, ktorými sa prijímané zariadenie prejavuje. Po diagnostike problému bude v prípade potvrdenia odhadovanej a nacenenej poruchy zariadenie opravené do sumy, ktorá bola uvedená v preberacom protokole, pri preberaní zariadenia na servis. V opačnom prípade bude oprava vykonaná až po nacenení opravy a nasledovnom odsúhlasení zákazníkom. Diagnostika sa v prípade realizácie opravy zariadenia neplatí.

Rozhodli ste sa pre DrPhone?

Neviete si poradiť?

Pokiaľ máte poškodený alebo rozbitý displej, dotykovú plochu, slabú batériu alebo iný problém, ktorý neviete presne identifikovať, neváhajte nás kontaktovať. Vykonáme rýchlu diagnostiku vášho zariadenia, vďaka ktorej prídeme na závadu a následne sa ju budeme snažiť odstrániť.

Chcem sa opýtať

Čo hovoria naši zákazníci?

Robíme všetko pre to, aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný a s úsmevom na tvári.
Všetky recenzie
magnifiercrossmenuchevron-down