Expresný servis a opravy v Čadci
info@drphone.sk0940 610 095
Pon - Pia 8:00 - 17:00

Servis poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite nám svoje poškodené zariadenie poštou, a o všetko ostatné sa postaráme my. Zariadenie prevezmeme, po diagnostike vám zavoláme a ak opravu schválite, zariadenie opravíme a pošleme bezplatne späť k vám domov.

Prejsť na objednávku

Ako na to?

Vyplnenie objednávky

Ako prvý krok je potrebné vyplniť a odoslať objednávku, ktorú nájdete nižšie. Obratom vám zašleme potvrdenie mailom, v ktorom bude uvedený kód pre vašu zásielku.

Zabalenie a odoslanie zariadenia

Zariadenie dôkladne zabaľte, aby nedošlo k ďalším poškodeniam počas prepravy. Balík zaneste na najbližšie odberné miesto Packety a nadiktujte kód zásielky, ktorý ste dostali od nás mailom. Obsluha vytlačí štítok a zariadenie bude odoslané k nám.

Servis zariadenia

Keď k nám dorazí vaše zariadenie, urobíme diagnostiku, určíme cenu a čas opravy a budeme vás kontaktovať. Keď nám opravu schválite, okamžite sa pustíme do servisu, aby bolo vaše zariadenie čo najskôr opäť u vás.

Doručenie zariadenia k vám

Po ukončení opravy vaše zariadenie dôkladne zabalíme a odošleme ho späť k vám. Dohodnutú sumu za servis uhradíte pri preberaní zariadenia, prípadne vopred, podľa dohody.

Objednávka servisu poštou

Neviete si poradiť?

Pokiaľ máte poškodený alebo rozbitý displej, dotykovú plochu, slabú batériu alebo iný problém, ktorý neviete presne identifikovať, neváhajte nás kontaktovať. Vykonáme rýchlu diagnostiku vášho zariadenia, vďaka ktorej prídeme na závadu a následne sa ju budeme snažiť odstrániť.

Chcem sa opýtať

Čo hovoria naši zákazníci?

Robíme všetko pre to, aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný a s úsmevom na tvári.
Všetky recenzie
magnifiercrossmenuchevron-down