Expresný servis a opravy v Čadci
info@drphone.sk0940 610 095
Pon - Pia 8:00 - 17:00

Oprava smartwatch

Smart hodinky (smartwatch) sa stali každodenným doplnkom našich smartfónov. Jednoduchým bluetooth pripojením vytvoríme kompatibilitu s našimi mobilnými zariadeniami a naplno využívame všetky možnosti, ktoré nám tieto hodinky prinášajú. Kedy je potrebná oprava smartwatch?

Problém nastáva, keď sa nám hodinky poškodia. Či už ide o prasknuté sklíčko, poškodenú batériu, rozbitý LCD displej alebo o inú závadu, oprava smartwatch je neodkladná. Nezabúdajte, že DrPhone vykonáva aj servis smart hodiniek!

Pokračovať v čítaní

Poškodený displej alebo slabá batéria?

Stalo sa vám, že ste vaše smarthodinky nechtiac odreli alebo dokonca rozbili sklíčko? Nechajte si vymeniť displej a majte ich opäť ako nové. V príapde, že vaše hodinky slúžia už nejaký ten rok, batéria stratila niekoľko percent svojej kapacity. Novou batériou im doprajete predĺženú životnosť.

Neviete si poradiť?

Pokiaľ máte poškodený alebo rozbitý displej, dotykovú plochu, slabú batériu alebo iný problém, ktorý neviete presne identifikovať, neváhajte nás kontaktovať. Vykonáme rýchlu diagnostiku vášho zariadenia, vďaka ktorej prídeme na závadu a následne sa ju budeme snažiť odstrániť.

Chcem sa opýtať

Čo hovoria naši zákazníci?

Robíme všetko pre to, aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný a s úsmevom na tvári.
Všetky recenzie
magnifiercrossmenuchevron-down