Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Oprava Smartwatch

Smart hodinky (smartwatch) sa stali každodenným doplnkom našich smartfónov. Jednoduchým bluetooth pripojením vytvoríme kompatibilitu s našimi mobilnými zariadeniami a naplno využívame všetky možnosti, ktoré nám tieto hodinky prinášajú. Kedy je potrebná oprava smartwatch?

Problém nastáva, keď sa nám hodinky poškodia. Či už ide o prasknuté sklíčko, poškodenú batériu, rozbitý LCD displej alebo o inú závadu, oprava smartwatch je neodkladná. Nezabúdajte, že DrPhone vykonáva aj servis smart hodiniek!

Náš servis vie zabezpečiť opravu Apple watch, ale aj servis Samsung hodiniek. Vieme Vám zaobstarať kvalitné náhradné diely na všetky modely série hodiniek.

Neváhajte nás v prípade potreby kontaktovať. Svoje zariadenie nám môžete zaslať poštou alebo prísť osobne.

Smart hodinky však nebudú plniť všetky svoje funkcie bez fungujúceho spárovaného mobilného zariadenia. Ak máte problém s Vaším iPhone alebo Samsung zariadením, aj v tomto prípade Vám odporúčame sa na nás obrátiť!

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider
Oprava smartwatch apple

Oprava Apple Watch

Oprava Samsung Galaxy Watch

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Oprava Smartwatch sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou

UPOZORNENIE

Pred odoslaním smart hodiniek na opravu sa informujte o možnostiach opravy prostredníctvom chatu, emailu alebo telefonicky.