Expresný servis a opravy v Čadci
info@drphone.sk0940 610 095
Pon - Pia 8:00 - 17:00

Servis Nokia

Fínska firma Nokia, ktorá vznikla už v 19. storočí sa spočiatku venovala predaju dreva. Vývoj mobilných telefónov začal až v 80-tych rokoch 20. storočia. V roku 2000 sa preslávila legendárnym modelom Nokia 3310, ktorý všetci z nás dobre poznajú. Nokia so svojím operačným systémom Symbian dominovala až do roku 2010, kedy bohužiaľ ignorovala vývoj Android systémov. Následne bola Nokia predaná spoločnosti Microsoft.

Avšak, v súčasnosti je táto medzinárodná značka dôležitým hráčom na trhu smartfónov. Ak aj Vy vlastníte Nokia zariadenie a neodkladne potrebujete servis svojho smartfónu, neváhajte sa na nás obrátiť.

Opravu Nokia zariadení vykonávame aj na počkanie. Výmena displeja, utopený telefón, výmena reproduktora či iné opravy nerobia našim technikom žiadne ťažkosti.

Pokračovať v čítaní

Neviete si poradiť?

Pokiaľ máte poškodený alebo rozbitý displej, dotykovú plochu, slabú batériu alebo iný problém, ktorý neviete presne identifikovať, neváhajte nás kontaktovať. Vykonáme rýchlu diagnostiku vášho zariadenia, vďaka ktorej prídeme na závadu a následne sa ju budeme snažiť odstrániť.

Chcem sa opýtať

Čo hovoria naši zákazníci?

Robíme všetko pre to, aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný a s úsmevom na tvári.
Všetky recenzie
magnifiercrossmenuchevron-down