Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Servis Nokia

Fínska firma Nokia, ktorá vznikla už v 19. storočí sa spočiatku venovala predaju dreva. Vývoj mobilných telefónov začal až v 80-tych rokoch 20. storočia. V roku 2000 sa preslávila legendárnym modelom Nokia 3310, ktorý všetci z nás dobre poznajú. Nokia so svojím operačným systémom Symbian dominovala až do roku 2010, kedy bohužiaľ ignorovala vývoj Android systémov. Následne bola Nokia predaná spoločnosti Microsoft.

Avšak, v súčasnosti je táto medzinárodná značka dôležitým hráčom na trhu smartfónov. Ak aj Vy vlastníte Nokia zariadenie a neodkladne potrebujete servis svojho smartfónu, neváhajte sa na nás obrátiť.

Opravu Nokia zariadení vykonávame aj na počkanie. Výmena displeja, utopený telefón, výmena reproduktora či iné opravy nerobia našim technikom žiadne ťažkosti.

Zverte servis svojho Nokia zariadenia do rúk odborníkom! TU nás môžete kontaktovať. Diagnostika mobilu je vykonávaná zdarma!

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

Oprava displeja Nokia

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Servis Nokia sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou