Expresný servis a opravy v Čadci

Expresný servis mobilov, tabletov a notebookov v Čadci

Máme otvorené aj počas lockdownu

Oprava iPhone 6S

Ak vlastníte Apple iPhone 6S, možno rozmýšľate, na aké servisné stredisko sa obrátiť v prípade potreby opravy. Ak Váš iPhone 6S bude vyžadovať napríklad výmenu displeja, batérie alebo zálohu údajov, je dobré mať servisného partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Servisné stredisko DrPhone Vám vie poskytnúť odbornú opravu s použitím kvalitných náhradných dielov a na každú službu poskytnúť záruku. Rýchlo, kvalitne a odborne sú slová, ktorých sa držíme pri každom našom kroku.

verified_user
Oprava so zárukou

Vykonávame odborné opravy so zárukou. Ničoho sa nemusíte obávať.

Slider
Potrebujete poradiť?

Obráťte sa na nás a poradíme Vám, aké sú možnosti vyriešenia Vášho problému.

Slider

V septembri 2015 spoločnosť Apple vydala očakávané telefóny iPhone 6S. S novými funkciami ako 3D Touch, pokročilým zabezpečením, vylepšeným výkonom fotoaparátu a 64-bitovým čipom A9 sa iPhone 6S stal najpokročilejším smartfónom spoločnosti Apple.

Oprava displeja na iPhone 6S

iPhone 6S bol vyrobený s novým hliníkovým krytom série 7000 a najsilnejším krycím sklom na trhu, iPhone 6s je oveľa odolnejší ako predchádzajúce generácie iPhone. Aj napriek tomu dôjde k nehodám a zariadenia iPhone 6s sa môžu pri páde alebo prenášaní bez obalu poškodiť. Našťastie, technici DrPhone sú odborníkmi na opravu mobilných telefónov iPhone 6s. Nestrácajte zbytočne peniaze za nový telefón. Navštívte DrPhone, alebo nás kontaktujte a získajte bezplatný odhad opravy displeja iPhone 6s!

Poškodenie vodou iPhone 6S

Voda, ktorá sa dostane do otvorov iPhone 6s môže mať negatívny vplyv na výkon Vášho zariadenia. Ak sa váš telefón iPhone 6S ponoril do bazéna, opral v práčke alebo spadol do toalety, neprepadajte panike! Jednoducho vypnite zariadenie a čo najskôr ho prineste do DrPhone!

Ak necháte iPhone vyschnúť, môže nastať korózia základnej dosky. Technici DrPhone majú bohaté skúsenosti s čistením utopených telefónov pomocou ultrazvukového čističa a izopropylalkoholu. Po vyčistení technici vypláchnu všetky zvyšky z telefónu a následne ho otestujú. Keďže ide o veľmi komplikovaný proces obnovy vášho telefónu iPhone 6S, je dôležité nechať odbornú prácu na odborníkov. Navštívte DrPhone, kde nájdete rýchlu a dostupnú opravu Vášho iPhone 6S.

Aká je cena opravy?

Opravy v servise DrPhone sú rýchle, kvalitné a cenovo výhodné. V závislosti od typu poškodenia a jeho rozsahu sa môže cena opravy pohybovať v desiatkách alebo v niektorých prípadoch až stovkách eur. Vždy sa snažíme poskytovať čo najvýhodnejšie opravy. Ak chcete zistiť presnú cenu opravy, kontaktujte nás pomocou odkazu nižšie.

Oprava iPhone 6S sa u nás oplatí!

Servis a opravy poštou

Nemôžete k nám prísť osobne? Pošlite Vaše zariadenie poštou a o všetko ostatné sa postaráme. Vaše opravené zariadenie pošleme priamo k Vám domov.

Servis a opravy poštou