Expresný servis a opravy v Čadci
info@drphone.sk0940 610 095
Pon - Pia 8:00 - 17:00

iPhone XS Max

Ak vlastníte Apple iPhone XS Max, možno rozmýšľate, na aké servisné stredisko sa obrátiť v prípade potreby opravy. Ak Váš iPhone XS Max bude vyžadovať napríklad výmenu displeja, batérie alebo zálohu údajov, je dobré mať servisného partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Servisné stredisko DrPhone Vám vie poskytnúť odbornú opravu s použitím kvalitných náhradných dielov a na každú službu poskytnúť záruku. Rýchlo, kvalitne a odborne sú slová, ktorých sa držíme pri každom našom kroku.

Pokračovať v čítaní

Cenník opráv

Uvedené ceny sú vrátane DPH. V niektorých prípadoch môže byť uvedená cena orientačná.

Oprava displeja iPhone XS Max od

Zľava -23%

99.00 s DPH

Rozhodli ste sa pre DrPhone?

Výmena batérie iPhone XS Max

59.00 s DPH

Rozhodli ste sa pre DrPhone?

Výmena zadného skla iPhone XS Max

109.00 s DPH

Rozhodli ste sa pre DrPhone?

Diagnostika poruchy

14.90 s DPH

Pri preberaní zariadenia na servis je cena opravy stanovená (pokiaľ to je možné) podľa platného cenníka a to na základe symptómov, ktorými sa prijímané zariadenie prejavuje. Po diagnostike problému bude v prípade potvrdenia odhadovanej a nacenenej poruchy zariadenie opravené do sumy, ktorá bola uvedená v preberacom protokole, pri preberaní zariadenia na servis. V opačnom prípade bude oprava vykonaná až po nacenení opravy a nasledovnom odsúhlasení zákazníkom. Diagnostika sa v prípade realizácie opravy zariadenia neplatí.

Rozhodli ste sa pre DrPhone?

Neviete si poradiť?

Pokiaľ máte poškodený alebo rozbitý displej, dotykovú plochu, slabú batériu alebo iný problém, ktorý neviete presne identifikovať, neváhajte nás kontaktovať. Vykonáme rýchlu diagnostiku vášho zariadenia, vďaka ktorej prídeme na závadu a následne sa ju budeme snažiť odstrániť.

Chcem sa opýtať

Čo hovoria naši zákazníci?

Robíme všetko pre to, aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný a s úsmevom na tvári.
Všetky recenzie
magnifiercrossmenuchevron-down