Expresný servis a opravy v Čadci
info@drphone.sk0940 610 095
Pon - Pia 8:00 - 17:00

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Hľadáte kvalitný a rýchly servis pre váš Samsung? Oprava Samsung Galaxy Note 10 Plus je možná aj na počkanie. Napríklad výmena displeja, batérie alebo poškodeného zadného krytu na vašom Samsung Galaxy Note 10 Plus môže trvať iba niekoľko minút. Pre zabezpečenie spoľahlivej funkčnosti používame výhradne originálne diely, aby váš smartfón fungoval bezproblémovo čo najdlhšie.

Na servis Samsung Galaxy Note 10 Plus sa samozrejme vzťahuje naša štandardná záruka.

Pokračovať v čítaní

Cenník opráv

Uvedené ceny sú vrátane DPH. V niektorých prípadoch môže byť uvedená cena orientačná.

Diagnostika poruchy

14.90 s DPH

Pri preberaní zariadenia na servis je cena opravy stanovená (pokiaľ to je možné) podľa platného cenníka a to na základe symptómov, ktorými sa prijímané zariadenie prejavuje. Po diagnostike problému bude v prípade potvrdenia odhadovanej a nacenenej poruchy zariadenie opravené do sumy, ktorá bola uvedená v preberacom protokole, pri preberaní zariadenia na servis. V opačnom prípade bude oprava vykonaná až po nacenení opravy a nasledovnom odsúhlasení zákazníkom. Diagnostika sa v prípade realizácie opravy zariadenia neplatí.

Rozhodli ste sa pre DrPhone?

Neviete si poradiť?

Pokiaľ máte poškodený alebo rozbitý displej, dotykovú plochu, slabú batériu alebo iný problém, ktorý neviete presne identifikovať, neváhajte nás kontaktovať. Vykonáme rýchlu diagnostiku vášho zariadenia, vďaka ktorej prídeme na závadu a následne sa ju budeme snažiť odstrániť.

Chcem sa opýtať

Čo hovoria naši zákazníci?

Robíme všetko pre to, aby každý zákazník od nás odchádzal spokojný a s úsmevom na tvári.
Všetky recenzie
magnifiercrossmenuchevron-down